Apie mus

Geriausias įvertinimas – vaikų šypsenos.
Vaiku sporto centras 1

O viskas prasidėjo nuo vienos šeimos, nuo vieno vaiko!

 

„Strakaliukas“ pirmiausia gimė mūsų galvose. Ieškodami geriausių būrelių tuomet keturmetei dukrai, nustebome, kad Kaune nebuvo tokio, kuriame vaikas būtų ugdomas įvairiapusiškai. Savo vaiką lavinome namuose. Juodu su tėčiu, buvusiu lengvaatlečiu, fizinio rengimo treneriu, namų svetainę buvo pavertę sporto aikštynu. Matydami, kiek puikių emocijų šie užsiėmimai suteikia mūsų Austėjai, norėjome, kad mūsų patirtis galėtų būti naudinga ir kitiems vaikams.

 

Norėjosi dalintis atradimais. „Strakaliukas“ duris atvėrė kaip vaikų sporto būrelis su viena sale. Tačiau mes ne iš tų, kurie stovėtų vietoje – vos įgyvendinę vieną tikslą, nuolat išsikeliame kitų. Dirbdami tobulėjome, sužinojome daug naujo, mokėmės,  augome. Augo ir „Strakaliukas“, kuris tapo didžiausiu Lietuvoje specialiai vaikams pritaikytu sporto centru. Tačiau net ir jame mūsų galimybės ribotos, todėl siekdami, kad kuo daugiau vaikų galėtų sportuoti smagiai, saugiai ir kryptingai ugdydami savo fizinius gebėjimus tame amžiuje, kai tą daryti tikslingiausia, dalinamės savo žiniomis su tėveliais, pedagogais, dalyvaujame būrelių mugėse, sporto šventėse, bendradarbiaujame su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis.

Kiekvienas „Strakaliuką“ lankantis vaikas mums yra savas, tad atiduodame viską, ką esame sukaupę geriausio, viską, ką suteikiame ir savo atžalai, o geriausia motyvacija judėti toliau – auklėtinių pasiekimai ir šypsenos.

Austėja, Agnė ir Mindaugas Pociai

Mūsų komanda

Mindaugas Pocius Strakaliukas

Mindaugas

Įkūrėjas

Esu sporto magistras, profesionalus treneris. Su vaikais ir suaugusiais dirbu nuo 2001m. Sportas į mano gyvenimą atėjo, kai buvau 8-еrių ir tikiu, kad lydės mane visą gyvenimą. Strakaliukas gimė iš meilės sportui ir vaikams bei noro aktyviai prisidėti prie pokyčių visuomenėje.

Agne Pociene Strakaliukas

Agnė

Plėtros vadovė

Fizikos doktorantūros studijas iškeičiau į darbą su vaikais ir nė akimirkos nesigailėjau! Маžieji strakaliukai išmokė daugiau nei universitetai ir skatina pasitempti, tobulėti ir šypsotis kiekvieną dieną!

Silvija Urvikyte Strakaliukas vadove kineziterapeute 1

Silvija

Vadovė, vyr. kineziterapeutė

Sportas mano gyvenime sukosi nuo mažų dienų, o iš didelės meilės vaikams vos pasirinkus kineziterapijos specialybę žinojau, kad specializuosiuosi darbui su vaikais. Džiaugiuosi prieš 5 metus atradusi save šiame sporto centre. Sukaupusi nemenką patirtį ,,Strakaliuke”, lydima motyvacijos bei didelio noro padėti vaikams, visai neseniai žengiau naują žingsnį vadovės pozicijoje. Pagrindinis tikslas išlieka tas pats – laimingi ir fiziškai aktyvūs, sveiki vaikai.

 
 
Neda trenere oro akrobatika

Neda

Trenerė

Oro akrobatika susidomėjau dar vaikystėje, pirmą kartą pamačius akrobates cirko pasirodyme – greitai tapau viena pirmųjų ,,Strakaliuko” oro akrobačių. Per beveik dešimtį metų ,,Strakaliuke”, bei Žalgirio šokėjų mokykloje sukaupiau tiek patirties, kad dabar galiu dalintis ja su mažosiomis akrobatėmis, mokyti, įkvėpti jas ir suteikti meilę šiai sporto šakai.

Auguste trenere

Augustė

Trenerė

Pasirinkimą dirbti vaikų trenere lėmė noras kurti saugią ir skatinančią aplinką vaikams augti, lavinti fizinius gebėjimus bei skatinti sveiką gyvenseną nuo pat mažumės. Man patinka bendrauti su vaikais, mokyti juos komandinio darbo, disciplinos ir sveikos konkurencijos principų.

Matas treneris

Roberta

Trenerė

Užsiiminėju įvairiom sporto šakom nuo pat mažų dienų. Sportas suteikė man labai daug galimybių, džiaugsmo bei visapusiškai sustiprino. Kaip treneris noriu visu tuo pasidalinti su vaikais prisidėdamas prie jų fizinio lavinimo, ugdymo ir visapusiško tobulėjimo.

Gabriele trenere

Gabrielė

Kineziterapeutė – trenerė (Vilniaus filialas)

Aktyvus gyvenimo būdas ir meilės vaikams mane lydi nuo pat mažens. Kaip specialistė, noriu padėti visiems strakaliukams atrasti judėjimo džiaugsmą, kuris lydėtų juos visą gyvenimą.
Drauge mokytis, klysti, atrasi savo stipriąsias puses, džiaugtis pasiekimais ir augti kartu!

Ugne Trenere

Ugnė

Trenerė (Vilniaus filialas)

Vaikų sporto centras ,,Strakaliukas” leidžia apjungti mano dvi mylimas sritis – aktyvų laiką ir bendravimą su vaikais.
Man svarbu, kad mūsų jaunoji karta užaugtų sveika bei laiminga, todėl dirbu bei studijuoju tai, kas ne tik man, bet ir visuomenei teikia prasmę.

Mūsų misija

 

Kalbant apie sportą, labai dažnai girdime žodį reikia. Mūsų tikslas, kad judėjimas taptų neatsiejama kasdienybės dalimi nuo ankstyvo amžiaus ne todėl, kad kažkas liepė, o todėl, kad be proto norisi. Mūsų misija – sukurti išskirtinę laisvalaikio praleidimo erdvę vaikams, kurioje jiems smagu, įdomu ir naudinga. Sporto pasaulį vaikams atveriame su meile, per smagius žaidimus, išradingus užsiėmimus, komandines veiklas. 

Ugdymą įtraukdami į smagų, turiningą laisvalaikio praleidimo būdą, parodome, kad sportuoti gali būti labai paprasta ir smagu. Įsitraukę į linksmus užsiėmimus, vaikai, rodos, be ypatingų pastangų, nė nepajusdami to, pagerina visus bendruosius fizinius gebėjimus – tiek judamuosius, tiek daiktų valdymo. Tad smagus būrelis, kuriame vaikai linksmai leidžia laiką, suteikia ir nemažai pridėtinės vertės:

  • Vaikas auga sveikas, stiprus ir aktyvus;
  • Stiprėja kūnas, gerėja laikysena, palaikomas harmoningas visų raumenų grupių darbas;
  • Ugdomas charakteris – vaikas įpranta prie disciplinos, ima labiau pasitikėti savimi, geba priimti sprendimus ir atsakomybę, tampa atkaklesnis;
  • Lavinami bendravimo įgūdžiai – žaisdami grupėse, vaikai mokosi suprasti vieni kitus, padėti, siekti bendro tikslo;
  • Išlavinti fiziniai gebėjimai padės ne tik norint profesionaliai sportuoti ateity, bet ir kasdieniam gyvenime aktyviai leidžiant laiką su šeima ar draugais.
Sporto-užsiėmimai-vaikams-burelis-vaikams-kaunas-vilnius-3