fbpx

Puslapio sąlygos ir taisyklės

Pristatymas
Užsakymai išsiunčiami per 2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo (karantino metu siuntimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų). Visos siuntos siunčiamos Lietuvos registruotu paštu ar Omniva paštomatais, už siuntimo išlaidas apmoka klientas sumokėdamas už prekę. Jei turite klausimų, ar norite skubiai užsakymą atsiimti Kaune, Savanorių pr. 206.
Susisiekite su mumis:
Telefonas: 8-67312086
El. Paštu: info@strakaliukas.lt

Grąžinimas
Dėl nekokybiškų prekių grąžinimo susisiekite el.paštu info@strakaliukas.lt arba telefonu +370 673 12086.
Kokybiškos prekės yra negrąžintinų prekių sąraše, tad kokybiškos prekės grąžinamos tik šiuo atveju: jei prekė įsigyta internetu, grąžinta per ne ilgiau nei 7 dienas nuo gavimo dienos, jei nepažeista prekės pakuotė, nenuimti lipdukai, nėra prekės panaudojimo žymių.
Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. ​Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą per 7 darbo dienas.

Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 14 punkte nustatyta, kad yra nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės: žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

Privatumo politika
Asmeninę informaciją perkant prekes šioje elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Pirkėjas šioje el.parduotuvėje gali registruotis. Atlikdamas registraciją – pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje. Taip pat pirkėjas įsipareigoja šią informaciją, jei ji pasikeičia – atnaujinti. Jei pirkėjas pateikia neteisingą informaciją – elektroninė parduotuvė turi teisę sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registravimą ir atsisakyti pirkėjui teikti savo paslaugas.