fbpx

Šventės

Aktyviems
 • Švęskite šventes sportiškai!

  Šventė prie vaišėmis nukrauto stalo šiais laikais jau nieko nenustebins, o mažiesiems jos dalyviams dažnai bus ir tiesiog nuobodu. Tad siūlome Jums ir Jūsų svečiams dovanoti įspūdžius, patirtis ir emocijas. Praleiskite šventes aktyviai.
  „Strakaliuko“ sporto centras – netradicinė vieta surengti vaiko gimtadienį ar kitas šeimos šventes, kurioje dalyvauja ir mažieji. Taip pat sportiška šventė puikiai tinka darželių ir pradinių klasių mokslo metų užbaigtuvėms bei išleistuvėms. Jei organizuojate šventę įmonės darbuotojams su šeimomis, galime pasirūpinti vaikų užimtumu.
  Sportinė veikla kiekvienu atveju parenkama individualiai, pagal jubiliato pomėgius, dalyvių skaičių, šventės pobūdį, vietą (jei atvykstame pas Jus). Vieni populiariausių užsiėmimų aktyviai šventei – futbolas, krepšinis, estafetės, džiunglių kliūčių ruožas, oro akrobatika. Galime surengti treniruotę, supažindinti su sporto šaka ar net suorganizuoti asmenines gimtadienio varžybas.
  Su vaikais visą šventės laiką sportuoja treneris. Esant poreikiui, pasirūpiname šventės atributika: kvietimais, vardiniais dalyvio lipdukais, diplomais, medaliais.

 • Nepamirštama sportiška šventė „Strakaliuke“:

 • Gimtadieniai

  Pasikviesk iki 12 draugų;
  Kartu sportuos treneris;
  Šventės trukmė 2 val.
 • Ugdymo įstaigoms

  „Strakaliuke“ arba Jūsų patalpose;
  Kartu sportuos 2 treneriai;
  Prisiminimui – medaliai, diplomai.

 • Įmonėms

  Atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą;
  Pasirūpinsime vaikų užimtumu;
  Paruošime sportiškų užduočių ir suaugusiems.

   

 • Užsiregistruok jau dabar !