Šventės

Ir mažiems, ir dideliems!

Šventė prie vaišėmis nukrauto stalo šiais laikais jau nieko nenustebins, o mažiesiems dalyviams dažnai bus ir tiesiog nuobodu. Tad siūlome Jums ir Jūsų svečiams dovanoti įspūdžius, patirtis ir emocijas.

„Strakaliuko“ sporto centras – netradicinė vieta surengti vaiko gimtadienį ar kitas šeimos šventes, kurioje dalyvauti gali ne tik mažieji. Taip pat sportiška šventė puikiai tinka darželių ir pradinių klasių mokslo metų užbaigtuvėms bei išleistuvėms. Jei organizuojate šventę įmonės darbuotojams su šeimomis, galime pasirūpinti vaikų užimtumu.

Sportinė veikla kiekvienu atveju parenkama individualiai, pagal jubiliato pomėgius, dalyvių skaičių, šventės pobūdį, vietą (jei atvykstame pas Jus). Vieni populiariausių užsiėmimų aktyviai šventei – futbolas, krepšinis, estafetės, kliūčių ruožas, oro akrobatika. Galime surengti treniruotę, supažindinti su sporto šaka ar net suorganizuoti asmenines gimtadienio varžybas.

Su vaikais visą šventės laikąsportuoja treneris. Esant poreikui,u vaikais visą šventės laiką sportuoja treneris. Esant poreikiui, pasirūpiname šventės atributika: kvietimais, vardiniais dalyvio lipdukais, diplomais, medaliais.

Švęskite šventes aktyviai ir sportiškai:

Gimtadieniai:
∘ Pasikviesk draugus;
∘ Kartu sportuos treneris;
∘ Šventės trukmė 2 val. (jei yra poreikis, už papildomą mokestį galima ilgiau).

Ugdymo įstaigoms:
∘ „Strakaliuke“ arba Jūsų patalpose;
∘ Kartu sportuos 2 treneriai;
∘ Prisiminimui – medaliai, diplomai.

Įmonėms:
∘ Pasirūpinsime vaikų užimtumu;
∘ Paruošime sportiškų užduočių ir suaugusiems.

Jei sudomino, kviečiame susisiekti!