fbpx

Edukacinis žaidimas namuose

Inovatyvus žaidimas 7-24 mėnesių mažyliams
 • Kodėl šis žaidimas yra išskirtinis

 • Moksliškai patikrintas, praktiškai išbandytas

  “Vaiko fizinių gebėjimų lavinimas namuose” žaidimas yra ilgalaikio ir tikslingo darbo rezultatas. Kruopščiai išanalizuota mokslinė literatūra, siūlomi metodai vaikų fizinio lavinimo srityje, praktiškai išbandytas jų efektyvumas ir nauda. Kuriant šį žaidimą su dideliu dėmesiu ir rūpesčiu atrinkta tik tai, kas geriausia augančiam mažyliui. Atsižvelgta į fizines, emocines, intelektines 7–24 mėnesių amžiaus vaikų galimybes, individualiuosius jų ugdymo(si) poreikius, pomėgius, interesus ir patirtį.

 • Įsigykite unikalų žaidimą ir būkite aktyviais su savo mažyliu

  Kaip šis žaidimas padės Jums ir Jūsų mažyliui

 • Rekomenduos žaidimų rinkinius pagal amžiaus grupes

  Tėveliai gaus kruopščiai sudarytas, moksliškai pagrįstas ir praktiškai patikrintas pratimų rekomendacijas pagal kiekvieną amžiaus grupę, todėl jums nereikės sukti galvos, kokius žaidimus žaisti.

 • Mažylis taps aktyvesnis ir gabesnis

  Moksliniais tyrimais nustatyta, kad anksti pradėję sportuoti ir tam skirdami bent 15 minučių per dieną vaikai gauna daugybę naudų.

 • Suteiks efektyvių užsiėmimų idėjų

  Žaidimą sudaro net 40 skirtingų kortelių su pratimais, kurie ugdys visus 10 pagrindinių judamųjų gebėjimų, kurie leis vaikui pilnavertiškai vystytis: ropojimas, ėjimas, balansavimas, ridenimas, spyrimas, metimas, gaudymas, bėgjimas, šuolis į viršų, šuolis į tolį. Kiekvienam gebėjimui skirtas skirtingas skaičius žaidimo kortelių, kruopščiai atrinktų konkrečiam amžiui.

 • Leis atlikti žaidimus saugiai

  Vaikų saugumas yra itin svarbus, todėl ant kiekvienos kortelės rasite rekomendacijas, kaip saugiai atlikti kiekvieną žaidimą. Kiekviena kortelė pagaminta iš kokybiško balto 1.5 mm kartono su APVALINTAIS kampais, kad jos būtų ne tik saugios, bet ir ilgaamžės bei gražios!

 • Ir visa tai ergonomiškoje pakuotėje...

  Itin svarbus tėvų poreikis turėti pakuotę, kurioje viskas būtų pateikta kompaktiškai ir paprastai. Kokybiškai pagamintoje dėžutėje rasite ne tik žaidimų korteles, bet ir itin patogų kortelių laikiklį. Kiekviena žaidimų kortelė turi spalvą, kad galėtumėte nesunkiai rasti tai, ką norite ugdyti šiandien. Pakuotė nesunkiai paimama mamai ar tėčiui net viena ranka, o laikyti namuose itin patogu.

 • Itin smalsiems ir žingeidiems...

 • Knyga "Būk aktyvus, mažyli!"

  “Būk aktyvus, mažyli!” – tai mokomoji knyga, skirta aktyviems tėvams, auginantiems vaikučius iki trejų metų amžiaus ir skatinantiems juos rinktis sveikesnį, judresnį gyvenimo būdą.
  Knygoje aiškiai aprašoma, kokie pagrindiniai fiziniai gebėjimai (ropojimas,ėjimas, balansavimas, ridenimas, spyrimas, kamuolio metimas) ir kokiu metu turi būti lavinami, kad mažylis augtų aktyvus ir vystytųsi pilnavertiškai. Tai ne tik teorija, bet ir praktiniai patarimai, kaip tėvams su vaikais namuose užsiimti tikslinga fizine veikla. Ir kaip visa tai atlikti nuotaikingai, žaidimo forma!

  • Puslapiai: 48
  • ISBN: 9781999797003
  • Formatas: 16,4 x 19,8 cm, kieti viršeliai, soft touch

   

 • Išbandykite privalumus patys!

  Prieš priimant atsakingą sprendimą ugdyti mažylio fizinius gebėjimus namuose, kviečiame apžiūrėti ir praktiškai išbandyti žaidimą „Strakaliuke” Savanorių pr. 206, Kaune.

  Taip pat čia galėsite apžiūrėti ir knygą „Būk aktyvus, mažyli!”.

  Jei turite klausimų, galite parašyti mums žinutę.

 • Kur įsigyti?

  Žaidimą ir knygą galima įsigyti vaikų sporto centre „Strakaliukas”, esančiame Savanorių pr. 206, Kaune.

  Elektroninėje parduotuvėje čia: žaidimas ir knygutė

  Žaidimo „Vaiko fizinių gebėjimų lavinimas namuose” kaina tik €34.99.

  Knygos „Būk aktyvus, mažyli!” kaina tik €8.99.