Augimo metai: 2016-ųjų darbai ir pasiekimai

Gražiausias metų šventes gera pasitikti užbaigus visus darbus, išdalinus dovanas, ramia širdimi. Svarbu visame šventiniame šurmulyje rasti atokvėpio minutę ir prisiminti, kas nuveikta, suskaičiuoti pasiekimus, pasidžiaugti pergalėmis ir mažais kasdieniais stebuklais.

2016-ieji „Strakaliukui“ buvo ypatingi. Sulaukėme pirmo jubiliejaus ir 5 metų veiklos sukakties proga rudenį visą mėnesį dalinome dovanas, rengėme siurprizus, o šventės finalas – grandiozinės varžybos. Dovanomis stebinome ne tik ištikimus „Strakaliuko“ lankytojus, bet ir mažuosius miestiečius. Penkiuose Kauno darželiuose surengėme nemokamus užsiėmimus! Smagias ir naudingas treniruotes mūsų salėse darželinukai turėjo progą laimėti ir piešinių konkurse, kurį rengėme metų pradžioje.

Mūsų tikslas – ne tik sveiki, žvalūs ir energingi strakaliukai, bet ir judri bei fiziškai aktyvi auganti karta, todėl aktyviai dalijomės gerąja patirtimi, savo žiniomis. Šiais metais parašėme 10 edukacinių straipsnių, 4 iš jų publikavo „Mamos žurnalas“, surengėme 20 seminarų tėvams, treneriams, pedagogams, 2 paskaitas vedėme sporto mugėje.

Šviečiant visuomenę ne tik rengėme seminarus ir paskaitas ir dalinomės patirtimi savo interneto puslapyje, bet ir aktyviai prisidėjome prie fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenimo būdą skatinančių iniciatyvų. Pavasarį ir rudenį dalyvavome Ąžuolyno bėgime, rengėme mankštas ir apšilimo treniruotes mažiesiems dalyviams, pristatėme savo veiklą būrelių mugėje „Z vaikai“ bei sporto mugėje, dalyvavome veiklių mamų klubo surengtoje sporto šventėje parke vaikų gynimo dienos proga, prisidėjome prie Lietuvos sporto universiteto renginio „Bėk į karjerą“ organizavimo.

Mažiesiems „Strakaliuko“ sportininkams surengėme tris varžybas, kuriose vaikai ne tik varžėsi ir demonstravo savo pažangą, bet ir turėjo progą susitikti su garsiais sportininkais, stebėti muzikinius pasirodymus ir judėti bei vykdyti užduotis drauge su tėveliais. Varžybose dalyvavo daugiau nei 200 vaikų. O vasarą 6 savaites vyko sporto dienos stovyklos su treniruotėmis ir žaidimais.
Norime pasidžiaugti, pradėtomis vesti ir susidomėjimo sulaukusiomis profesionaliomis šuolio, bei savigynos treniruotėmis.

Be abejonės, rūpinamės ne tik mažaisiais lankytojais, bet ir savo komanda, rengėme mokymus bei seminarus trenerių kvalifikacijai kelti. Pažadame ir kitais metais ne tik tęsti strakaliukiškus užsiėmimus ir nuolat tobulėti, bet ir skleisti žinias visuomenei, organizuoti bei prisidėti prie prasmingų renginių, kalbėti bei rašyti sporto ir fizinio aktyvumo temomis ir aktyviai vykdyti edukacinę veiklą.

Mūsų tikslas – sveiki, energingi, žvalūs ir, svarbiausia, laimingi vaikai. Kuo daugiau bendraminčių, tuo lengviau įgyvendinsime šį tikslą ir nuveiksime daug gerų darbų ir 2017-aisiais!

AČIŪ, kad esate kartu!
Jaukių Šv. Kūčių vakaro ir džiaugsmingo Šv. Kalėdų ryto!
kaledinis-strakaliukas-2016[pb_builder]