Vaikų klegesys, tėvelių nerimas, palaikymas, pasididžiavimas, sportinė įtampa, azartas, bendrumo jausmas, per kraštus trykštanti energija, apdovanojimų džiaugsmas, plačios šypsenos – spalvingą emocijų gamą įkvėpė vaikų judesio studijos „Strakaliukas“ organizuotos varžybos. Šeštadienį (spalio 26 d.) Lietuvos sporto universiteto (LSU) lengvosios atletikos manieže viens už kitą greičiau, smagiau, išradingiau „straksėjo“ 49 mažieji sportininkai (4–10 metų) – „Strakaliuko“ vaikai. Varžybų stebėti ir palaikyti strakaliukų susirinko gausus būrys tėvelių, senelių, giminaičių, bičiulių – maniežas buvo pilnas.

Varžybos prasidėjo kiek netikėtai – nuo rungties su tėveliais. Po to vaikai darė mankštą ir skirtingose amžiaus grupėse rungėsi trijose rungtyse: 10 m bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo. Rungtis sekė rungtį, nesėkmės kartėlį keitė pergalės džiaugsmas ir nepastebimai prabėgo 2,5 valandos. Tėveliams buvo smagu stebėti savo vaikus ne tik rungtyniaujančius, bet ir darniai darančius mankštą, žaidžiančius „blynų“ žaidimą.

Varžybas „Strakaliuko“ įkūrėjai ir treneriai Agnė ir Mindaugas Pociai tradiciškai rengia spalį. Didžiosios metų varžybos manieže – teminės, skirtos geriau susipažinti su viena sporto šaka. Šįkart pasirinktas futbolas. Mažuosius varžybų dalyvius aplankė ypatingas svečias – futbolininkas, šešiskart Lietuvos čempionas Marius Bezykornovas.

Profesionalus sportininkas vaikams pademonstravo futbolininkų aprangą, pamokė spardyti kamuolį, supažindino su pagrindinėmis žaidimo taisyklėmis.

Sportinis užsispyrimas, o gal ir futbolo čempiono pavyzdys, įkvėpė strakaliukus puikiems pasirodymams. Varžybose pagerinti „Strakaliuko“ rekordai.

Už triūsą, prakaitą ir geras emocijas treneriams, tėveliams ir kitiems žiūrovams visi vaikai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizais. Už geriausius rezultatus buvo išdalinti keturi komplektai medalių.

Treniruočių prakaitą, organizacinius rūpesčius ir nerimą su kaupu atperka sėkmingai pavykusios varžybos, patenkinti vaikai, tėveliai, pakili atmosfera ir šildantis bendrumo jausmas. Tad šią gražią tradiciją planuojama tęsti. Iki kitų varžybų!
DSC_9118

 

DSC_9135

 

DSC_9150

DSC_9198

DSC_9200

DSC_9205

DSC_9212

DSC_9215

DSC_9233

DSC_9243

DSC_9248

DSC_9304[pb_builder]