Mokslo ir žinių diena šventiškai praūžė ir vaikų sporto centre „Strakaliukas“. Šeštąjį mokslo, sporto ir užsiėmimų sezoną pradėjome atvirų durų diena.

Į „Strakaliuko“ sugužėjo tiek užsiėmimų, trenerių ir draugų išsiilgę senieji nariai, tiek originaliai šią šventę praleisti nutarę nauji vaikučiai su tėveliais. Po savo stogu subūrėme visus, neabejingus judriam laisvalaikiui, sveikai gyvensenai ir laimingai vaikystei. Siūlėme gausybę aktyvių pramogų guviems mažiesiems svečiams, o paaugusių vaikučių tėvai turėjo puikią progą gauti profesionalias konsultacijas apie vaikų fizinio aktyvumo skatinimą, sporto naudą ir galimybes bei teisingą judėjimą ir kitomis rūpimomis temomis.

Sporto centrą puošė specialiai šiai progai sukurtos vėliavėlės, kurias dovanų gavo kiekvienas apsilankęs. Taip pat pradėtas kurti ir „Strakaliuko“ bendruomenės medis, kuris kiekvieną sezoną vis didesnis, gyvybingesnis, žalesnis ir vešlesnis. Medžio lapai – tai vaikų vardai ir informacija, kelintą sezoną jis jau lanko užsiėmimus. Vaikai turės progą rasti save ir stebėti, kaip strakaliukiška komanda auga ir plečiasi.

O tiems, kas nespėjo ar neturėjo galimybės apsilankyti vakar, siūlome nenusiminti ir užsukti į svečius šiandien. Čia vis dar lauks pramogos, gera nuotaika ir puiki atmosfera!
[pb_builder]