Mankšta vaikams. Galbūt dvejojote, ar ji tikrai būtina. Mokslininkų teigimu – norint, kad vaikų smegenys bręstų kuo sveikiau, reikalinga judėjimo įvairovė. ,,Strakaliuko’’ saugi, spalvota ir žaisminga aplinka, minkšti čiužiniai, o joje dirba draugiški ir profesionalūs treneriai. Įvairi, ne monotoniška mankšta vaikams užtikrina tinkamą fizinę gerovę bei gerą nuotaiką. Mažiausiems sportininkams, kineziterapeutai padeda mokytis taisyklingai ropoti ar žengti pirmuosius savo žingsnius. Taip pat gali pakonsultuoti tėvus įvairiais raidos klausimais. Vyresniems – treneriai padeda ne tik sustiprėti ar labiau pasitikėti savimi, bet ir stiprinti savo gerąsias savybes, lavinti fizinius gebėjimus, įvairiapusiškai tobulėti.

Mankšta vaikams – nuo kūdikio iki paauglio

,,Strakaliukas” – vaikų sporto centras, kur sporto užsiėmimai yra pritaikyti įvairaus amžiaus vaikams – nuo ropojančių kūdikių iki paauglių. Čia rasite net tris skirtingas veiklų grupes, kurias galite pasirinkti pagal savo vaiko amžių ir poreikį:

  • BABY – viskas, ko reikia mažyliui: mankštos ir masažai kūdikiams, užsiėmimai ropliukams ir pradedantiems vaikščioti.
  • ACTIVE – grupinės mankštos vaikams nuo 2 iki 12 metų. Čia rasite sporto užsiėmimus pagal mūsų ugdymo metodiką, oro akrobatiką, aktyvius ir sportiškus gimtadienius.
  • PERSONAL – individualios kineziterapijos mankštos, fizinio pasirengimo treniruotės ar testavimas, teipavimas.

Kodėl verta sportuoti ,,Strakaliuke”?

  1. Sporto mankštos paremtos lengvosios atletikos pagrindu.

Svarbiausia, ankstyvajame amžiuje ugdyti kuo įvairesnius fizinius gebėjimus. Visa tai vaikai gali pritaikyti vėliau sėkmingai gyvenime, kasdienybėje. Taip pat mūsų metodika yra paremta lengvosios atletikos pagrindu, tad vaikai ugdomi visapusiškai. Užsiėmimų metu akcentuojami: judrumas, pusiausvyra ir koordinacija.

  1. Geresni rezultatai.

Mūsų sporto centro atliktame tyrime, lyginant darželio vaikus nelankančius ,,Strakaliuko’’ ir lankančius – fiziniai rodikliai yra net 30 proc. aukštesni tų, kurie sportuoja ,,Strakaliuke’’. Netikite? Išbandykite ir įsitikinkite!

  1. Didėja pasitikėjimas savimi.

Mūsų ugdymo metodika paremta ne tik žaidimo principu, bet ir judėjimo laisve. Profesionalūs specialistai ir žaisminga ugdymo programa skatina vaikus kiekvienu

bandymu tobulėti, o svarbiausia – nebijoti bandyti dar kartą. Kuo daugiau vaikai išbando naujų pratimų ir įgyja naujų įgūdžių, tuo labiau jie pasitiki savimi.

  1. Padeda pažinti save.

,,Strakaliuke’’ atras save net tie vaikai, kuriems kitur sekasi sunkiau susidraugauti su fiziniu aktyvumu. O vaikai, gabūs ir imlūs sportui sustiprins savo gerąsias savybes, pasiruoš fiziškai ir ateityje pasirinks jiems tinkamiausią sporto šaką.

  1. Lavina socialinius įgūdžius.

Čia visi susiranda naujų draugų, išmoksta bendrauti ar padėti vieni kitiems, žaisti komandinius žaidimus. Todėl nuėjus į mokyklą ar darželį, vaikai lengviau adaptuojasi.

 

Kviečiame pas mus apsilankyti ir patiems išbandyti teikiamą naudą. Pirmasis užsiėmimas nemokamas!

 

Strakaliukas – aktyvios draugystės, skatinančios judėti!

[pb_builder]