Šiltą ir saulėtą šeštadienį, gegužės 7 dieną smagu buvo ne tik laiką leidusiems lauke, džiugaus šurmulio nestigo ir Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos manieže. Čia susibūrė apie pusšimtį mažųjų „strakaliukų“, kurie jėgas bandė ir ko išmoko demonstravo tradicinėmis tapusiose bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Vaikų sporto centro „Strakaliukas“ organizuotose varžybose lankėsi ir ypatingas svečias – profesionalus regbininkas, Kauno komandos „Ąžuolas-FM Tauras“ žaidėjas, buvęs Lietuvos rinktinės narys Tomas Prekevičius. Jis pristatė savo pasirinktą sporto šaką, papasakojo apie regbio taisykles ir subtilybes, parodė, kaip žaidžiamas vaikų regbis. Visi varžybų dalyviai turėjo progą pabendrauti, užduoti klausimų, palaikyti rankose sumažintą bei tikrą regbio kamuolius.

Mažųjų sportininkų į paskutines sezono varžybas manieže palaikyti susirinko jų šeimos nariai. Kaip visad liejosi geros emocijos, energija, o daugiausia laimės ir šypsenų sukėlė apdovanojimų ceremonija, kurios metu visiems varžybų dalyviams buvo įteikti naujieji „Strakaliuko“ medaliai ir „Obuolio“ leidyklos įsteigti prizai – knygutės.

Dovana varžybų dalyviams ir malonia staigmena jų žiūrovams tapo ir oro akrobačių pasirodymas. Oro akrobatikos trenerė Milda „Strakaliuke“ moko nuo sezono pradžios, o dvi užsiėmimus lankančios mergaitės – Karilė ir Austėja – pademonstravo, ko išmoko ir sukūrė nepakartojamą, elegantišką reginį, suteikusį varžyboms naujų spalvų.

Dėkojame visiems Didžiosiose varžybose dalyvavusiems vaikams ir jų tėveliams, trenerių komandai bei rėmėjams. Mažosios varžybos vyks gegužės 14 d. sporto centre „Strakaliukas“ .

 

 

 

 [pb_builder]