Praėjusį gražų ir saulėtą rudens savaitgalį (spalio mėn. 17 d.) „Strakaliuko“ sportininkai rinkosi į LSU lengvosios atletikos maniežą, kuriame praūžė varžybos.

Virš šešiasdešimt sportininkų atskirose amžiaus grupėse varžėsi dėl trijų komplektų medalių: 10 m. bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse.

Džiugu, kad šiose varžybose buvo pagerintas ne vienas rekordas. Keturmečių grupėje Mantas Žuklys parodė rekordinį rezultatą šuolyje į tolį (140 cm) bei kamuoliuko metimo rungtyje (11,09 m). Mažasis Nedas Čelka buvo nepavejamas bėgimo rungtyje, kur 10 m. distanciją įveikė per 1,98 s. O penkiametis Rapolas Bataitis pagerino rekordą savo amžiaus grupėje, nušokdamas 175 cm.

Varžybose vaikai ne tik varžėsi tarpusavyje, bet ir susipažino su Strakaliukams nauja sporto šaka – rankiniu. Rankinį pristatė Laima Bernatavičiūtė – Lietuvos moterų rankinio rinktinės narė. Laima 2009, 2012, 2014 m. išrinkta geriausia Lietuvos rankininke.

Kiekvienas strakaliukas turėjo galimybę paimti rankinio kamuolį ir mesti į vartus. Po šio smagaus žaidimo, jaunųjų sportininkų laukė prizininkų pakyla bei medaliai. Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų dovanomis.

Dėkojame savo rėmėjams – Hummel – už gražius nugalėtojų medalius, UAB Cerera foods – už skaniuosius sausus pusryčius bei leidyklai „Obuolys“ už žurnaliukus vaikams.

Daugiau foto

Iki kitų varžybų 😉

 [pb_builder]