Vaikų judesio studija „Strakaliukas“ Kaune išaugo iš „sauskelnių“ ir daugiau nei triskart išplėtė savo valdas. Idėja įsikurti didesnėse patalpose „Strakaliuko“ įkūrėjams Agnei ir Mindaugui Pociams kilo tuomet, kai pradėjo sulaukti vis daugiau pageidaujančių lankyti užsiėmimus vaikų tėvelių užklausų ir nebegalėjo priimti visų norinčių. Tad ilgai nelaukę savo norus ėmėsi įgyvendinti. Keletą mėnesių nuolat tobulėti siekiantys studijos šeimininkai skendo dulkėse ir kvėpinosi dažų aromatu, tačiau savo pasiekė ir šiandien jau gali džiaugtis ir savo lankytojus džiuginti darbo vaisiais.

Užsiėmimai jau vyksta naujose patalpose, įsikūrusiose tame pačiame pastate, kaip ir ankstesnės salės Savanorių prospekte, o oficialų atidarymą skrupulingi/ambicingi/reiklūs sau studijos vadovai skelbs maždaug po mėnesio, kai iki smulkmenų bus užbaigti remonto darbai. Jau lankantys treniruotes naujuose „namučiuose“, vaišinami specialiais „Strakaliuko“ sausainiais.

Naujose 450 kv. m ploto patalpose įrengtos penkios modernios salės, erdvus persirengimo kambarys, tualetai, biuras, jaukus laukiamasis su patogiais sėdmaišiais, foteliukais, spauda tėveliams, žaidimų kampeliu vaikams. Prie „Strakaliuko“ komandos prisijungė nauji profesionalūs treneris ir kineziterapeutė bei administratorė. Tėvelių patogumui bus siūloma ir nauja paslauga – mažylių priežiūra prieš ar po užsiėmimų, kad būtų pakankamai laiko, kol vaikai smagiai ir turiningai leis laiką užsiėmimuose, spėti susitvarkyti aktualius reikalus ir be streso grįžti pasiimti atžalų. Mažaisiais strakaliukais rūpinsis profesionali pedagogė. Vaikai ne tik saugiau ir smagiai leis laiką, bet ir galės paruošti pamokas, išmokti naujų dalykų.

Salės, kaip įprasta, suskirstytos pagal spalvas – geltona, žalia, raudona, mėlyna ir rožinė. Be įprasto užsiėmimuose naudojamo inventoriaus, idėjų nestokojantys ir mažųjų lankytojų gerove besirūpinantys šeimininkai įrengė ir laipiojimo sienelę, taip pat pasiūlys ir išbandyti jėgas šokinėjant per tėveliams iš mokyklos laikų pažįstamą „ožį“. Salės išklotos specialia danga, vienintele tokia Lietuvoje – vaikučiai sportuos minkštai ir šiltai.

Platų paslaugų spektrą nuo masažo kūdikiams, užsiėmimų dar nevaikštantiems „ropliukams“ ir skirtingoms vaikų iki 10 metų amžiaus grupėms, iki asmeninių treniruočių „Strakaliukas“ galės pasiūlyti didesniam ratui mažylių ir jų fiziniu aktyvumu, sveikata ir darbiu vystymųsi suinteresuotų tėvelių. Kol vaikai sportuoja, kvalifikuoti treneriai ir studijos svečiai organizuoja tėveliams paskaitas apie tinkamą fizinį krūvį skirtingoms amžiaus grupės, fizinio aktyvumo naudą. Dienomis sportuoti kviečiamos vaikų darželių grupės.

„Strakaliukas“ siūlo ne tik aktyviai lankyti užsiėmimus ir ugdyti tinkamus fizinio aktyvumo įpročius, sportines ambicijas, patirti daug smagių emocijų sportuojant su bendraamžiais, organizuoja smagias varžybas, į svečius kviečiasi žymių sportininkų, bet ir kviečia „Strakaliuke“ švęsti asmenines šventes – gimtadienius, vardadienius, pergales ar ką tik širdis pageidauja švęsti. Juk net ir prie šventinio stalo vaikų ilgai išlaikyti neįmanoma, tad „Strakaliuko“ siūloma alternatyva“ – švęsti sportiškai. Nuobodu tikrai nebus, o vaikai turės kur iki soties išlieti energiją. Nuo šiol šventes organizuoti, jei gamta padovanos gerą orą, bus galima ir kieme.

Į naująsias patalpas patekti galima pro atskirą įėjimą iš Savanorių pr. pusės. „Seniai svajojau, kad įsikurtume viename komplekse, erdvesnėse patalpose, sukurti jaukią, saugią ir smagią, namus primenančią atmosferą. Tikiu, kad ir mažieji, ir tėveliai dabar lankysis dar su didesniu entuziazmu, jausis patogiau. Žinoma, komfortiškiau jausis ir darbuotojai, ir pati su dar platesne šypsena kasdien skubu į darbą“, – rezultatais džiaugiasi naujas valdas aprodžiusi „Strakaliuko“ šeimininkė Agnė Pocienė.

Justina Mikeliūnaitė

[maxgallery id=”1960″][pb_builder]