Gegužė – šeimos mėnuo. Strakaliukų kolektyvas, neatsilikdamas nuo aplinkos, nei nuo savo planų vėl suorganizavo varžybas. Į tradicija tampantį renginį gegužės 18 dieną pakvietė savo vyresniuosius sportininkus su šeimomis bei sporto žvaigždę.

Šį kartą tai buvo šuolio į tolį varžybos. Vaikams pristatėme šią rungtį bei vieną iš geriausių šios šakos sportininkų – Tomą Bardauską – Lietuvos rekordininką, Sidnėjaus olimpiados dalyvį. Tomas tėveliams ir vaikams pademonstravo, kaip atliekamas techniškas šuolis. Kiek toli Tomas nušoko matavo vaikai, sugulę ant žemės. Atstumui įveikti prireikė net 24 vaikų ir vienos trenerės.

Varžybos vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lengvosios atletikos manieže. Mažieji sportininkai varžėsi penkiose amžiaus kategorijose, didžiausia kova virė 2007m. gimimo amžiaus grupėje. Šuolio į tolį rungtyje nepralenkiamas buvo Arminas V. kuris ir vėl pagerino „Strakaliukų“ rekordą (1.71m).

Varžybose tryško geros emocijos bei puiki nuotaika. Ja užsikrėtė ir dalyviai, ir jų palaikyti susirinkę artimieji.

Medalius šuoliu į tolį rungties nugalėtojams įteikė varžybų garbės svečias – T. Bardauskas.

Paskutinėje rungtyje strakaliukai kartu su savo tėveliais varžėsi dėl Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo įsteigtos taurės. Užduotis su kamuoliu sukėlė daug azarto, o nugalėtojų komandai – pergalės džiaugsmą.

Nuskriaustų šį kartą nebuvo. Dėkojame rėmėjams, už visiems dalyviams įsteigtus prizus.DSC02911PS

DSC02912PS

DSC03034PS

DSC03057PS

DSC03090PS[pb_builder]