Kūdikių masažo pamokėlių turinys bei masažo judesiai atitinka Tarptautinės Kūdikių Masažo Asociacijos reikalavimus bei tikslus. Mūsų, kaip ir šios organizacijos misija – aukštinti sveiką prisilietimą per bendravimą, mokymą bei švietimą, kad tėvai ir vaikai jaustųsi mylimi, gerbiami ir vertinami.

Artimo ryšio kūrimui, puoselėjimui bei išlaikymui, kokybiškam mamytės ir kūdikėlio laikui…Verbaliniam bei neverbaliniam bendravimui, meilės bei tolerancijos rodymui savo kūdikiui…
Masažas gali palengvinti kūdikio pilvuko diegliukus, padeda esant vidurių užkietėjimui, raumenukų augimo bei dantukų dygimo skausmams.
Masažuojant stimuliuojama mažylio harmoninė, imuninė, virškinimo bei kvėpavimo sistemos. Gerėja kūno bei proto suvokimas. Mamytės pačios gali padėti atsipalaiduoti įsitempusiems ir negalintiems lengvai užmigti mažyliams. Užtenka mamos rankų, kad gerėtų lankstumas bei raumenukų tonusas.
Svarbiausiai – tai smagus pozityvus ir kokybiškas mamos ir kūdikio laikas. Žinojimas kaip padėti neramiam vaikučiui, kaip jį nuraminti gerina mamos pasitikėjimą savimi, gerinami tėvystės įgūdžiai.
O kur dar streso harmono mažėjimas mamos organizme, kai šalia ramus mažylis bei socialinis aspektas – bendravimas su kitomis mamytėmis…

Masažo nauda pastebima iš karto, o tęsiasi ilgai…

Užsiėmimus veda sertifikuota Tarptautinės Kūdikių masažo asociacijos instruktorė Inga Ciesiūnė[pb_builder]