Užsiėmimai vaikams atneša ne mažiau azarto, užsidegimo ir  karščiausių emocijų nei olimpinės varžybos. Ypač, jei galias demonstruoja savas vaikas. Tradicija tapusios, jau 17 kartą organizuojamos didžiausio Lietuvoje vaikų sporto centro „Strakaliukas“ varžybos skirtos ne konkuruoti tarpusavy, o smagiai praleisti laiką. Jei su kuo ir varžomasi, tai tik su savimi, siekiant pagerinti asmeninius rezultatus ir tik dar labiau pasitikėti savimi bei mėgautis aktyviais užsiėmimais.

Sportinis renginys vaikams kaskart sukviečia vis daugiau „Strakaliuko“ narių.  Šįkart jėgas išmėgino net 110 mažųjų sportininkų – 70 atliko tradicines bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtis, o 40 demonstravo oro akrobatikos triukus. Šiemet varžybos pirmą kartą vyko keliose vietose – pagrindinėje mūsų būstinėje Savanorių prospekte ir naujajame filiale Panemunėje. Nors sporto šventes vaikams organizuojame jau devintą sezoną, logistika šįkart buvo iššūkis. Tačiau mūsų augančią nuolat tobulėjančią profesionalų komandą iššūkiai ne stabdo, o tik motyvuoja. Tad varžybos praėjo sklandžiai it per sviestą.

Rudens – varžybas kasmet organizuojame savo patalpose. Taip vaikai patiria mažiau streso, jiems jaukiau savoje, jau pažįstamoje aplinkoje. Varžybos tėra skambus pavadinimas. Išties kaskart vyksta judesio šventė, kur vaikai trykšta energija, parodo, ką išmoko, pasitempia ir turi puikią progą atlikti smagias užduotis stebint mylimiausiems žmonėms. Į renginį susirenka tėveliai, seneliai, broliai ir seserys, visi entuziastingai, su šūksniais ir plojimais palaiko savo mažuosius sportininkus. Didelei daliai jų tai pirmasis startas, tad mažuosius strakaliukus šventiškai nuteikia ir motyvuoja pirmieji medaliai bei diplomai, kurie skiriami kiekvienam dalyviui, parodant, kokios svarbios ir vertinamos jo pastangas.

„Norint auginti sveiką, stiprų, disciplinuotą, fiziškai aktyvų vaiką, labai svarbūs nuoseklūs, tikslingi užsiėmimai vaikams. Tačiau varžybos ir kiti judrūs bei edukaciniai renginiai mažyliams ir tėveliams leidžia pasijusti nekadieniškai, įvertinti progresą, pamatyti rezultatus ir smagiai praleisti laiką visiems drauge. Kiekvieną kartą organizuojant vis didesnio susidomėjimo sulaukiančias varžybas ir matant vaikų džiaugsmą, puikią nuotaiką bei tėvelių pasididžiavimą savo atžalomis, norisi tik dar labiau stengtis, judėti pirmyn, sugalvoti dar daugiau smagių naujienų, užduočių ir toliau organizuoti įsimintinas, šilčiausias emocijas keliančias šventes mūsų vaikučiams ir jų šeimoms“, – sako „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė.[pb_builder]