„Strakaliuko“ komanda – į perfekcionizmą linkę profesionalai, kurie net po išties džiuginančių pasiekimų neužmiega ant laurų, o kiekvieną dieną suka galvą, ką galėtų padaryti dar geriau. Apjungti vis daugiau veiklų, įtraukti naujų pratimų, pastebėti spragas ir nuolat gerinti paslaugų kokybę padeda reguliarūs „Strakaliuką“ lankančių vaikų testavimai.

Testavimo kriterijai paremti moksliniais tyrimais ir naujausiomis rekomendacijomis. Vaikų augimo spurtą leidžia įvertinti periodiniai ūgio bei svorio matavimai, o bendrus fizinius gebėjimus – reguliarūs testavimai. Bendrus bei „Strakaliuko kovotojo“ užsiėmimus lankantys vaikai ir jų tėveliai gali stebėti judriųjų gebėjimų lavėjimą. Testavimuose fiksuojami trumpo nuotolio bėgimo (10 m.); šuolio į tolį; kamuoliuko metimo rezultatai. Išskirtiniu atveju galima atlikti ir  šuolio į aukštį (abalachovo) testą. Vertinami ir balansavimo ant vienos kojos, koordinacijos, lankstumo įgūdžiai.

Oro akrobatiką lankantys vaikai yra testuojami pagal atskirą gebėjimų grupę. Šių testų metu vertinamas gebėjimas kyboti, lipti kaspinu į viršų, lenktis ir siekti.

Testuojami vaikai nuo 4 metų. Testavimai atliekami reguliariai, paskutinę kiekvieno mėnesio savaitę, o vykstant varžyboms, rezultatai užfiksuojami jų metu. Nuolatinis rezultatų fiksavimas suteikia treneriams galimybę analizuoti pokyčius ir stiprinti užsiėmimus. Pasak „Strakaliuko“ įkūrėjo ir vadovo Mindaugo Pociaus, būtent veiklos augimo ir tobulėjimo galimybė labiausiai motyvuoja atsiduoti mėgstamam darbui ir neskaičiuoti valandų.

Testavimų rezultatai taip pat patvirtina unikalios „Strakaliuko“ metodikos efektyvumą ir vis primena, kad esame teisingame kelyje. Džiugina tai, kad centrą lankančių vaikų svoris greitai stabilizuojasi ir auga proporcingai pagal ūgį, o dauguma mažųjų sportininkų savo rezultatus net 30 proc. pagerina vos per pusmetį. Būtent nuolatinė savo veiklos rezultatų analizė, daugiametis įdirbis leidžia pasiūlyti įvairiapusiškai lavinančius užsiėmimus ir išsiskirti iš kitų būrelių.[pb_builder]