Pradėdamas 8-ąjį veiklos sezoną didžiausias Lietuvoje vaikų sporto centras „Strakaliukas“ pristato visiškai naują užsiėmimą vaikams – „Strakaliuko kovotojai“, paremtą Amerikos nindzių idėja, tačiau specialiai pritaikytu vaikams ir padedančiu lavinti visą kūną.
„Keturis sezonus sėkmingai veikia oro akrobatikos užsiėmimai, kuriuos noriai lanko elegancija, lankstumu ir triukais ore besižavinčios mergaitės. Nors ir į šiuos užsiėmimus kvietėme visus vaikus, natūraliai susiklostė taip, kad oro akrobatika labiau sudomino jaunąsias paneles. Nesinori nuskriausti ir berniukų, kuriems iki šiol buvo skirtas tik „Mažųjų futboliukas“. Nutarėme įgyvendinti idėją pasiūlyti mažiesiems vyrukams sportuoti kitaip – kūną stiprinti pasitelkiant kliūčių ruožą ir gatvės gimnastikos elementus“, – pasakoja „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė.
Žalioji salė (viena iš 7 sporto centro specializuotų salių) iš vidaus futbolo aikštės per vasarą virto tikru mažųjų kovotojų treniruočių lauku. Čia atsiras specialios, didelius svorius ir krūvius galinčios atlaikyti konstrukcijos, kuriomis bus galima karstytis, bėgti, lipti ir įveikti specialią trasą su kliūčių ruožais. Naujieji užsiėmimai skirti berniukams nuo 5 metų.
Šie užsiėmimai tiks ne tik tiems, kurie žavisi ninzėmis ar greitais, bebaimiais, nepailstančiais kariais ir veiksmo filmų herojais, bet ir norintiems sustiprėti, įgauti drąsos – sutvirtinti ne tik raumenis, bet ir charakterį. Sportiškos, dinamiškos užduotys ir speciali trasa bus pritaikyta vaikams pagal jų gebėjimus, fizinius duomenis.
Tokio tipo treniruotės vaikams rengiamos pirmą kartą Lietuvoje. „Strakaliuko“ komanda siekia ne tik nuosekliai ir kryptingai dirbti, siekiant padėti centrą lankantiems vaikams lavinti fizinius gebėjimus ir nuolat tobulėti, bet ir kasmet pateikti naujų sporto formų, supažindinti su naujais būdais judėti ir stengtis, kad vaikams aktyvus gyvenimo būdas asocijuotųsi su gera energija, puikia savijauta ir smagiu laiku, o treniruotės jokiu būdu nebūtų nuobodžios. Aktyvūs, sportiški užsiėmimai pareikalaus ištvermės ir atsidavimo, tačiau nuosekliai laikantis trenerio nurodymų, vaikai per gana trumpą laiką pajėgs savarankiškai įveikti jiems sukurtą trasą. Gerėjanti pusiausvyra, gebėjimas išsilaikyti ant judančios platformos, tinkamai atliekami pratimai – visa tai ne tik rodys fizinę pažangą, tačiau ir padės vaikui labiau pasitikėti savimi, įgauti drąsos įveikti kliūtis ne tik sporto trąsoje, bet ir gyvenime.
„Strakaliuke“ dirba kruopščiai atrinkti, profesionalūs, sporto studijas baigę ar bebaigiantys treneriai, turintys darbo patirties su vaikais, išmanantys mažųjų poreikius, fiziologiją, todėl kiekvienam skiriamas individualus dėmesys, stebima asmeninė pažanga. Visuose užsiėmimuose komanda dirba pagal specialią „Strakaliuko“ metodiką, kuri padeda efektyviai siekti tikslų ir padėti vaikams sutvirtėti.
Nesate tikras ar būtent šis užsiėmimas tinkamiausias Jūsų vaikui? Užsukite į atvirų durų dienas, pamatykite salę savo akimis, susipažinkite sumūsų komanda ir pasirinkite, kas geriausia jūsų mažyliui. Apie atvirų durų dienas paskelbsime netrukus. Sekite naujienas „Strakaliuko“ interneto puslapyje ir „Facebook“ paskyroje.
[pb_builder]