Vaikų užsiėmimai gamtoje, bei rudens malonumai visai šeimai.

Kad ir koks smagus bebūtų būrelis vaikams, norint skiepyti meilę aktyviam gyvenimui nuo mažų dienų, labai svarbus ir šeimos indėlis. Laikas su brangiausiais žmonėmis sukuria prisiminimus ir formuoja įpročius ilgiems metams į priekį. Rudenį gausu galimybių aktyviai leisti laiką su vaikais lauke. Šaunioms veikloms galima puikiai išnaudoti tiek spalvotus, čiugždančius lapus, tiek vėsesnius, bet saulėtus orus, tiek šio metų laiko šventes – derliaus ar vis populiarėjantį Heloviną.

Jei stinga idėjų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais ir mėgaukitės aktyviu rudeniu su visa šeima.

Lapų ir kaštonų rinkimas. Spalvotų lapų, kaštonų, gilių ar kankorėžių rinkimas yra viena iš smagiausių rudenio įkvėptų veiklų gryname ore. Kaskart renkant kaštonus ar kitas gamtos dovanas, galima lenktyniauti kas pirmas pririnks kibirėlį ar kas toliau numes kaštoną. Galima surengti ir estafetę, perduodant kankorėžį ar gilę, žongliruoti kaštonais ar susigalvoti kitų būdų juos panaudoti. Lapus paimti galima keliais būdais – atstupiant arba pasilenkiant. Taip stiprinamos skirtingos raumenų grupės, atliekami skirtingi pratimai.

Fotosesija. Suplanuokite šeimos pasivaikščiojimą ar žygį, kad pamatytumėte besikeičiančias medžių spalvas ir mėgautumėtės gamtos virsmu. Ilgi, lėti pasivaikščiojimai parke ar miške yra puikus būdas išnaudoti rudenį, pajusti jo grožį. Krintantys lapai puikiai tinka norint sukelti lapų lietų ar daryti rudeninius, auksinius angelus (taip pat, kaip daromi sniego angelai, atsigulus rankomis formuojant sparnus). Tai ne tik padės išsijudinti, bet ir efektingai atrodys nuotraukose. O tokie įkvepiantys, aktyvūs užsiėmimai drauge su šeima tikrai verti įamžinimo. Ilgėjančiais vakarais galėsite peržiūrėti nuotraukas mėgaudamiesi karšta kakava.

Lapų grėbimas. Šią ir pirmo žvilgsnio nuobodžią veiklą, prievolę paverskite smagiu fiziniu aktyvumu visai šeimai. Kaip tai įmanoma? Pirmiausia lapus sugrėbkite į vieną didelę krūvą. Padirbėję pasilinksminkite ir surenkite šuolio ant lapų krūvos varžytuves. Prizai ir smagi, nutrūktgalviška veikla, azartiška nuotaika ypač turėtų patikti vaikams ir jie noriai įsitrauks į darbą. O tėvams – dviguba nauda, ir lapai bus surinkti, ir laikas su šeima, ir vaikai patenkinti.

O jei lietus jūsų planus pakoreguos, visada mielai jūsų laukiame Strakaliuke. Čia aktyvūs užsiėmimai vaikams organizuojami visus metus.

[pb_builder]