Devintąjį sezoną „Strakaliukas“ pradeda su dviguba energija ir galimybėmis. Didžiausias Lietuvoje specializuotas vaikų sporto centras atidaro naują filialą Kaune! 

Augantis susidomėjimas, nuosekli plėtra, naujos bendradarbiavimo galimybės ir vis ambicingesni „Strakaliuko“ komandos užmojai paskatino Kaune atidaryti dar vieną judesio studiją vaikams. Naujasis filialas įsikūrė Panemunėje, šalia privačios Montessori mokyklos patalpų. Erdvus kiemas ir netoliese esantis parkas suteiks daugiau progų geru oru sportuoti lauke. 

Mažajam Panemunės filialui pasirinktas naujas įvaizdis, salė išdažyta kitomis spalvomis. Erdvę jau išbandė dienos stovyklų lankytojai. Naujoje vietoje salė įrengta pagal visus „Strakaliuko“ principus – viskas pritaikyta specialiai vaikams, atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, o inventorius pagamintas specialiai „Strakaliuko“ užsiėmimams. 

„Siekiame, kad tėveliams būtų dar patogiau mus pasiekti, tad  dabar jie galės pasirinkti, kurį „Strakaliuką“ lankyti ir leisti vaikus į užsiėmimus arčiau namų. Naujasis filialas padės patenkinti augantį kauniečių poreikį ugdyti vaikus visapusiškai ir tikimės, kad „Strakaliuko“ šeima tik augs“, – sako „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė.

Nuo rugsėjo 2 d. sportuoti norinčių vaikų „Strakaliuko“ komanda lauks ne tik Savanorių pr. 206, bet ir NAUJU adresu: Vičiūnų 13, Kaunas. Naujajame filiale vyks įprasti užsiėmimai. Rytais čia sportuos mažieji strakaliukai, o vakarai bus skirti vyresniems vaikams. „Strakaliuko“ kolektyvas siekia, kad profesionalus fizinių gebėjimų ugdymas būtų prieinamas kuo daugiau vaikų, tad ne tik kasdien dirba savo tiesioginį darbą su mažaisiais,bet ir nuolat ieško naujų bendradarbiavimo galimybių ir edukacijos formų ir ateity pasiūlys dar ne vieną stebinantį sprendimą.[pb_builder]