Strakaliukas“ virs egzotiškomis džiunglėmis ir mokys vaikus visų mauglio paslapčių ir dar daugiau. Ambicingas, inovatyvus kolektyvas 7 veiklos sezoną nutarė pradėti kitaip nei visada. Šiemet be jau įprastų naujo sezono atsinaujinimų – naujų pratimų, naujų veiklų ir papildomų užsiėmimų bei atnaujinto inventoriaus, laukia ir viską apimanti naujovė – sezono tema. Pirmiesiems tokio pobūdžio metams pasirinkta džiunglių tema. 9 mėnesiai bus skirti skirtingų džiunglių gyvūnų gebėjimams ir savybėms pažinti bei lavinti.

Kiekvienas gyvūnas pasižymi skirtingomis savybėmis. Gyvūnų tema leis ugdyti vaikų fizinius gebėjimus nuotaikingiau, įdomiau, išradingiau. Nesinori stovėti vietoje, nuolat tobulėjame, mokomės, diskutuojame tarpusavy ir gimsta naujos idėjos, ką dar galime pasiūlyti tiek ilgamečiams mūsų nariams, tiek vaikams, kurie į „Strakaliuką“ užsuks pirmą kartą. Šiuolaikinis požiūris ir žengimas tik į priekį suteikia jėgų, o vaikų šypsenos ir rezultatai įkvepia ir toliau stengtis ir daryti viską, kad jiems pas mus būtų įdomu, smagu, naudinga ir tikrai nenuobodu“, – savo požiūriu į veiklą dalinasi „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė.

Egzotiška gamtos dvasia, laukinė energija, paslaptingi atradimai ir tolimų kraštų žvėrių pasaulis ne tik praplės jaunųjų sporto centro lankytojų pažinimo ribas, suteiks naujų žinių, bet ir įneš dar daugiau žaismingumo ir leis naujai pažvelgti į savo kūną ir įvairius fizinius pratimus. Treniruojant vaikus itin svarbu ne tik subalansuotas krūvis, individualus dėmesys ir pagal amžiaus grupę parinktos fizinės užduotys, bet ir tai, kaip visa tai pateikiama. Kuo įdomiau – su tuo didesniu noru ir užsidegimu vaikai pasiners į veiklą ir tuo daugiau patirs gerų įspūdžių ir išlies sukauptą energiją.

Malonių staigmenų sporto centro vadovai paruošė ne tik lankytojams, bet ir savo kolektyvui. Treneriams nupirkti tarptautiniai „Atletino“ mokymai, kurie remiasi Australijos ir Kanados profesionalų patirtimi ir vaikų fizinio ugdymo idėjomis. „Strakaliuko“ įkūrėjas ir vadovas Mindaugas Pocius tapo vieninteliu oficialiu „Atletino“ atstovu ir lektoriumi Šiaurės šalims. „Šie mokymai suteiks treneriams tarptautinę kvalifikaciją, praplės jų žinias dirbant su vaikais ir pažers naujų, inovatyvių idėjų. Didžiuojamės, kad pirmieji šalyje įsigijome šiuos mokymus ir tikime, kad jų naudą pajus ne tik mūsų komandos nariai, bet ir lankytojai, nes užsiėmimai taps tik dar profesionalesni, įdomesni, smagesni ir naudingesni“, – sezono naujieną pristato „Strakaliuko“ vadovas M. Pocius.

Džiunglių sezonas nustebins ne tik naujokus, bet ir ilgamečius „Strakaliuko“ lankytojus, kurių su nekantrumu laukiame sugrįžtant. Šį sezoną mokysimės būti dar šoklesni, greitesni, lankstesni, stipresni, vikresni. Pasinerkime į džiunglių dvasią kartu!

Mėnesio gyvūnus ir lavinamus gebėjimus skelbsime „Strakaliuko“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Kviečiame ir septintąjį sezoną pasitikti kartu ir susipažinti su mūsų džiunglių gyventojais.

[pb_builder]