Administratorė – tai žmogus, kurį nauji bei esami lankytojai vos pravėrę duris pamato pirmiausiai. Jos pasisveikinimas, šypsena ir taiklus žodis gali padrąsinti, pakelti nuotaiką, padėti susigaudyti ir įkvėpti dar ne kartą grįžti. Prieš beveik pusantrų metų  „Strakaliuko“ veidu tapusi Simona Burčikaitė įnešė dar daugiau veržlumo ir puikios nuotaikos.

„Ji pati pačiausia administratorė – sumani, veržli, aktyvi, supratinga,“ – gerų žodžių negaili „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė, po metų darbo Simonai patikėjusi ir projektų, kurių subūrus tokią stiprią komandą vis daugėja, koordinavimą. Tad dabar ji ne tik kasdien pasitinka lankytojus, rūpinasi patalpų švara, bendrauja su verslo partneriais, tvarko dokumentus, bet ir organizuoja renginius, valdo įvairius projektus. Simona puikiai susitvarko su besikeičiančiu darbų pobūdžiu ir visais iššūkiais, tad jos atsakomybė ir indėlis „Strakaliuko“ komandoje sparčiai auga.

Labiausiai jai įsiminė „Strakaliuko“ gimtadienio varžybos – tai buvo pirmas didelis jos organizuotas renginys. Aprėpti visą „Strakaliuko“ „ūkį“ ir viską sklandžiai sustyguoti Simonai padeda jos universalumas, greita reakcija ir operatyvus problemų sprendimas, užsispyrimas, komunikabilumas, tolerancija ir gebėjimas valdyti savo emocijas kritinėse situacijose. Taip pat kasdienėje veikloje labai svarbūs planavimo įgūdžiai bei teisingai sudėlioti prioritetai. Administratorė, rodos, laiko visus kampus ir vienu metu daro daugybę darbų, o apie antra tiek galvoja, tačiau susitvarkyti su iššūkiais padeda ir vieningas kolektyvas. Pasiekti tikslai ir atlikti darbai, ypač kai juos kažkas pastebi ir įvertina, motyvuoja stengtis ir toliau ir drąsiai pasitikti naujus išbandymus.

„Labiausiai darbe mane džiugina pasiekti rezultatai, laimingi tėvai ir vaikai“, – sako, rodos, niekad nepavargstanti, gerą nuotaiką spinduliuojanti ir aplinkinius šypsena užkrečianti Simona.[pb_builder]