„Strakaliuko“ komanda niekada nesitenkino vidutiniais rezultatais ir nedirbo dėl „pliusiuko“ darbo kalendoriuje. Tiek įkūrėjai, tiek ambicingi treneriai yra nepataisomi perfekcionistai, kurie seniai suprato, kad norint būti sėkmingais, išlikti rinkoje ir mėgautis savo veikla, būtina mokytis visą gyvenimą. Ir būtent tas nepasitenkinimas esama padėtimi yra tobulėjimo varikliukas.

Dabartinės „Strakaliuko“ metodikos jau gerai atidirbtos ir patikrintos laiko. Tačiau ir jos gimė natūraliai. Pradėjus vesti pirmuosius užsiėmimus, paaiškėjo, kad profesionalios, vertingos informacijos, ypač lietuvių kalba, nedaug, o literatūros pasirinkimas vaikų sporto tematika itin skurdus. Tokia situacija mūsų netenkino, tad užsiėmimų turinį kūrėme patys, sujungdami savo žinias apie vaikų fiziologiją, amžiaus tarpsnių ypatumus ir laikotarpius, kada ir kaip reikia ugdyti konkrečius gebėjimus, išmanymą apie organizmo reakciją į fizinius krūvius bei asmenininių treniruočių bei darbo su įvairaus amžiaus sportininkais patirtį.

Dirbant gimdavo vis naujų idėjų, užsiėmimuose atsirasdavo vis naujų pratimų, kuriuos ėmėme kaupti tarsi savaime, o palaipsniui šią informaciją sustruktūravome ir pradėjome kurti unikalią metodiką. Programa ypatingą dėmesį skiria greitumui bei koordinacijai. Ji yra subalansuota vaikams, padeda kryptingai lavinti fizinius gebėjimus tam palankiausiu metu, o pratimai pateikiami lengvai ir smagiai, per žaidimą.Tokiu būdu vaikai ne tik ugdomi fiziškai, bet ir formuojamas įprotis gyventi aktyviai, daug judėti, gimsta meilė sportui.

Metodika nuolat tobulinama, o prieš įtraukiant naują pratimą komanda išsamiai diskutuoja, testuoja savo idėjas. Užsiėmimų metu atidžiai kontroliuojamas fizinis krūvis, daromos atskiros rungtys. Su kiekvienu nauju sezonu ir vis didesniu įdirbiu, plečiant veiklą, metodika tik tobulėjo. Visus naujus darbuotojus apmokome dirbti pagal autentišką mūsų metodiką. Tai padeda dirbti kryptingai, vieningai.
[pb_builder]