Visi norintys išbandyti jėgas pavasario tradicija tapusiose kasmetinėse „Strakaliuko“ varžybose ir vėl netilpo šio vaikų sporto centro patalpose, tad varžėsi A.Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže. Šeštadienį vykusios varžybos sutraukė rekordiškai daug dalyvių – pademonstruoti, ko išmoko, laimėti vertingų prizų ir smagiai praleisti laiką panoro net 90 mažųjų sportininkų, tad „Strakaliuko“ kolektyvui varžybų metu talkino savanoriai.

Besibaigiančio aštuntojo „Strakaliuko“ Vandenyno sezono varžybos taip pat buvo skirtos vandens temai. Jose apsilankė išskirtiniai svečiai – „Wake Up“ komanda, kuri vaikus supažindino su vandenlenčių sporto ypatumais. Skirtingos sporto šakos vaikams ir jų palaikymo komandoms pristatomos kiekvienose „Strakaliuko“ organizuojamose varžybose.

Mažieji sportininkai tradiciškai varžėsi trijose rungtyse: 10 m bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo. Atskirai organizuota ir oro akrobatikos rungtis, kurioje buvo vertinami oro akrobatiką lankančių mergaičių atlikti kvapą gniaužiantys triukai.

Vaikai rungėsi savo amžiaus grupėse. Visi keturmečiai ir oro akrobatės apdovanoti atminimo medaliais, o vyresnėliams, užėmusiems prizines vietas, įteikti specialūs „Strakaliuko“ medaliai. Visi varžybų dalyviai gavo atminimo diplomus bei rėmėjų dovanas – galėjo atsigaivinti „Akvilės“ vandenuku, praplėsti akiratį skaitydami „Flinto“ žurnaliukus ir tobulinti spalvinimo įgūdžius Montesori akademijos dovanotais spalvinimo pieštukų rinkiniais. Visada stengiamės rasti kuo daugiau vaikų sportui ir fiziniam aktyvumui neabejingų draugų, partnerių. Ypač džiugina ilgametės bičiulystės ir nauji ryšiai, kurie padeda ne tik surengti gražią šventę, bet ir paskatinti vaikus naudingomis dovanėlėmis ir įkvėpti ir toliau laisvalaikį leisti aktyviai.[pb_builder]