Sportuoti su specialiai pritaikytomis, dailiomis priemonėmis ne tik smagiau, bet ir saugiau! Кuriant sporto centrą patiems mažiausiems, paaiškėjo, kad kokybiško, tinkamų išmatavimų, reikiamos formos, kietumo, ergonomiško ir plačiai pritaikomo inventoriaus rinkoje nėra. Neradę, ko ieškome, ėmėmės šio reikalo patys. Namų svetainė virto ne tik sporto su dukra aikštele, bet ir inventoriaus gamybos bei bandymų vieta. Tad „Strakaliuke“ atsirado ne tik unikali fizinių gebėjimų ugdymo metodika, bet ir specialus „Strakaliuko“ inventorius. Mūsų kurti trikampiai čiužiniai yra itin plataus pritaikymo – mažyliai jais ropoja, bėgioja, taip pat jie tarnauja kaip atsispyrimo tramplinai, sienelės bei pertvaros, per juos galima šokinėti, laipioti.

Mums itin svarbi paslaugų kokybė, todėl nuolat atnaujiname savo metodiką pagal naujausius tyrimus, renkamės itin aukštus standartus taikančius partnerius, tiekėjus, o jei rinkoje nerandame ko ieškome, prisimename taisyklę „Pasidaryk pats“. Ilgai rinkome tinkamas medžiagas, nes reikėjo, kad čiužiniai būtų ne tik saugūs, patvarūs, bet ir lengvi. Taip pat kruopščiai testavome skirtingų paralonų minkštumą, kol parinkome tinkamiausią.

Tiesą sakant, kurdami ir gamindami čiužinius, net patys nesitikėjome, kad jie bus tokie universalūs. Jie tinka įvairaus amžiaus vaikams – nuo ropoti pradėjusių kūdikių iki paauglių. Jau esame sugalvoję daugiau nei 300 pratimų, kuriuos galima atlikti naudojant šį mūsų inventorių. Jų skaičius nuolat auga,dirbant atsiranda vis naujų sumanymų.

Su šiais trikampiais gerokai paprasčiau surengti užsiėmimus, kurie būtų įdomūs vaikams (ant čiužinių smagu pašokinėti ar pasivolioti net suaugusiems), ir saugūs. Be to, atliekant skirtingus pratimus, ugdomi skirtingi gebėjimai. Džiaugiamės, kad mūsų kurto inventoriaus naudą bei universalumą jau įvertino ir specialistai.
[pb_builder]