8,03 m – toks profesionalaus šuolininko į tolį Tomo Vitonio asmeninis rekordas. Tomas aukštumų siekia ne tik grįždamas į profesionalų sportą, bet ir dirbdamas su vaikais. Jis yra ilgiausiai „Strakaliuke“ dirbantis komandos narys. Pastebime jo užsidegimą, tobulėjimą ir džiaugiamės vis augančiu indėliu į mūsų centro veiklą, nuolatinį paslaugų kokybės gerinimą. Tomas veda užsiėmimus vaikams („Strakaliuko“ bei mažųjų futboliuko), prisideda prie trenerių kursų organizavimo, veda praktinius užsiėmimus.

„Gyvenimą susiejau su sportu, nes būtent čia galiu geriausiai save realizuoti ir dirbti prasmingą darbą, padėti kitiems. O dirbamas su vaikais ne tik duodu, bet ir gaunu – iš jų galima pasisemti natūralių gerų emocijų, optimizmo“, – pasirinkimą dirbti „Strakaliuke“ aiškina Lietuvos sporto universiteto sporto bakalauras, kurio specializacija yra lengvoji atletika ir atletinis rengimas.

„Strakaliuke“ Tomas dirba jau ketvirtą sezoną, bet tikina, kad kiekviena diena čia kitokia, atnešanti naujų emocijų – vaikai nenuspėjami. Pasitaiko įvairių situacijų, tad labai svarbu būti kantriam, išlaikyti gerą nuotaiką ir rasti priėjimą prie kiekvieno vaiko suteikiant individualaus dėmesio. Taip pat vienas lojaliausių darbuotojų vertina tai, kad darbas neapsiriboja „Strakaliuko“ patalpomis, tenka dažnai išvykti vesti treniruočių į kitas įstaigas, renginius, komanda dalyvauja įvairiuose projektuose. Visa tai išmokė dirbti įvairiomis sąlygomis, suteikė patirties dirbant su vaikais ir leido tobulėti tiek praktiškai, tiek gilinant teorines žinias.

Pasak Tomo, tiesioginis darbas su žmonėmis ir suteikia pasirinktai profesijai didžiausią prasmę, nes leidžia matyti pasekmes, naudą ir kurti išliekamąją vertę. „Tobulėjimas darbe neturi pabaigos, nes prie kiekvieno žmogaus, vaiko treneris turi taikytis iš naujo“, – nuolatinio mokymosi būtinybę pabrėžia treneris.
[pb_builder]