Rudeniui įsibėgėjus „Strakaliukas“ organizuoja savo mažiesiems sportininkams šventines varžybas. Tradiciją gimtadienį minėti sportiškai išlaikėme ir šiemet. Didžiuojamės, kad per 7 veiklos metus tapome didžiausiu vaikų sporto centru Lietuvoje ir sėkmingai pradėjome aštuntąjį – Vandenyno – sezoną, kuris jau antrą kartą yra teminis.

Visad ieškome naujovių, stengiamės pasiūlyti vaikams įvairesnių būdų judėti, tobulėti, aktyviai leisti laiką ir energingai, sportiškai švęsti įvairias progas. Tad 19-ąsias varžybas surengėme savo patalpose – tai bene ilgiausias gimtadienio šventimas. Varžybos truko beveik savaitę. Jau nuo trečiadienio savo grupėse varžėsi ir išmoktus triukus rodė oro akrobatės. Kai kurių naujokių, šio judesio meno vos kelis mėnesius besimokančių mergaičių, tėveliai pirmą kartą turėjo progą stebėti savo atžalas atliekančias triukus ore. Tai paliko neišdildomą įspūdį. O mergaitės, konkuruodamos tik su savo grupe, jautėsi saugiau, labiau pasitikėjo savimi.

Didžioji diena buvo šeštadienis. Tądien nuo pat ryto iki vėlyvos popietės salėse šurmuliavo tikrieji strakaliukai, kurie rungtyniavo savo amžiaus grupėse. Sprendimas rengti varžybas jau pažįstamose, savose patalpose apsaugo vaikus nuo papildomo streso, įtampos, jaudulio. „Strakaliuko“ komanda iš patirties jau spėjo įsitikinti, kad didžiulė Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos maniežo erdvė, kur organizuotas ne vienas renginys, kai kuriuos vaikus, ypač naujokus glumina, kartais sukausto ir žiūrovų gausa. Todėl grįžta prie idėjos organizuoti ne grandiozinį renginį vieną dieną, o daug mažų, uždarų varžybėlių. Taip šventė tęsiasi ilgiau, o vaikai, palaikomi artimiausi žmonių ir jausdami šiltą ryšį, jaučiasi saugiau, smagiau ir labiau atsipalaidavę.

Po varžybų, visiems strakaliukams išdalinti atminimo dalyvio medaliai, kurie skatina vaikus siekti geresnio asmeninio rezultato ir pažangos, atliekant rungtį geriau nei ankstesniuose testavimuose. „Mums, kaip komandai, svarbiausia yra ne tik vaiko fiziniai gebėjimai ir jų lavinimas, bet ir emocinė savijauta, gebėjimas mokytis, pastangos siekiant geresnių rezultatų. Todėl siekiame vaikus vertinti ne tik lygindami tarpusavyje, bet ir akcentuodami asmeninius pasiekimus ir tobulėjimą“, – sako „Strakaliuko“ plėtros vadovė Agnė Pocienė.

Kolektyvas nusiteikęs ateity suorganizuoti dar ne vienas varžybas ir kaskart ieškoti naujų formų, kad įprastos rungtys nepabostų, kad būtų įdomu, naudinga ir smagu tiek dalyviams, tiek jų artimiesiems, o visi renginiai sukeltų tik pačias šilčiausias ir gražiausias emocijas.
[pb_builder]